OPERÁTOR/KA VÝROBY / Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů

Náplň práce: výroba stropních panelů do osobních automobilů, dodržování taktu linky, technologických postupů a řízení se platnou dokumentací na pracovišti.
Smlouva na dobu určitou s možností prodloužení.
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, stravenkový paušál, 13. mzda, prezenční prémie
Hlásit se telefonicky od 9.00 do 10.00 hod.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:GRUPO ANTOLIN BOHEMIA, a.s., IČ: 60192925
adresa pracoviště:Svárovská 696, Stráž nad Nisou, 46303, Česko
mzda (plat):21 750 Kč až 28 275 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:třísměnný provoz
počet volných míst:5
benefity:
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Eliška Hozáková
Telefonní číslo:723 683 233