Operátor / operátorka výroby - Production Line Operator / Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů

Kontakt telefonicky, osobně na pracovišti nebo e-mailem na adresu [email protected].

Náplň práce:
- montáž plastových výrobků podle pracovní dokumentace
- kontrola kvality vyráběných dílů dle pokynů
- balení výrobků dle instrukce
- dodržování instrukcí vedoucího
- udržování pracoviště v čistotě a dodržování metodologie "5S" při práci
- vedení pracovní dokumentace.
Nabízíme:
- firemní akce, vzdělávací kurzy a další zaměstnanecké benefity.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Simoldes Plasticos Czech s.r.o., IČ: 03545695
adresa pracoviště:Rychnov nad Kněžnou - Lipovka 162, 51601, Česko
mzda (plat):19 800 Kč až 26 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:třísměnný provoz
počet volných míst:29
benefity:
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie: bonusy / prémie
  • Jiné výhody: 13.plat, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na závodní stravování
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Diana Hejzlarová, HR Specialist
Telefonní číslo:770 177 722