Montážní dělníci / Montážní dělníci výrobků a zařízení

Místa výkonu práce: Tylova 57, Plzeň, U Slévárny 207, Dýšina.
Požadujeme: flexibilní přístup k práci, přesčasy, manipulační zručnost, schopnost práce ve třísměnném provozu, ve ztížených pracovních podmínkách - prašném prostředí.
Pracovní náplň: montáž a kompletace výrobků.
Nabízíme: po zkušební době a zapracování navýšení mzdy.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:ALMAX WORK-Group, družstvo, IČ: 01929895
adresa pracoviště:Tylova 1/57, Plzeň - Jižní Předměstí, 30100, Česko
mzda (plat):18 900 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:třísměnný provoz
počet volných míst:7
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Mgr. Valeriia Shabliovska
Telefonní číslo:773 921 602 / Po-Pa od 8:00 do 17:00