Montážní dělník/dělnice / Montážní dělníci ostatních výrobků

Informace o nabídce práce:

Místo výkonu práce: Starý Máteřov
Náplň práce:
" kompletace datových rozvaděčů a šatních skříní, práce s aku nářadím
" balení produktů
" práce vhodná i pro ženy
Nabízíme:
" práci na HPP v dvousměnném provozu provozu
" po prvním roce změna pracovní smlouvy na dobu neurčitou
" adekvátní finanční ohodnocení dle praxe, zkušeností, výkonu a kvality
" každoroční nárůst mzdy (dle výkonu a kvality provedené práce)
" práce na nejmodernějších technologiích
" parkování v areálu, zastávky MHD a linkových spojů
" férové jednání a přístup k zaměstnancům
Zaměstnanecké výhody:
" nadstandardní závodní stravování za 23 Kč
" 13. plat po prvním roce
" vstupenky do VČD Pardubice
" vstupenky do posilovny a plaveckého bazénu
" možnost levnějšího volání prostřednictvím zaměstnaneckého programu O2 Family po zkušební době
" mimořádná odměna po 5 odpracovaných letech
" příspěvek na penzijní připojištění 1000 Kč/měsíčně za každých 5 odpracovaných let
Prosíme nevystavovat doporučenky, pouze kontakt emailový : [email protected]

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Tritón Pardubice, spol. s r. o., IČ: 60110422
adresa pracoviště:Starý Mateřov 130, 53002, Česko
mzda (plat):19 500 Kč až 22 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:nepřetržitý provoz
benefity:
  • Podnikové stravování
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Martin Stauber
Telefonní číslo:467 401 111