Pracovník/nice montáže / Montážní dělníci mechanických zařízení

Informace o nabídce práce:

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Nekoř a Žamberk
PRACOVNÍ NÁPLŇ: montáž pneumatických a mechanických dílů a strojů
POŽADUJEME: manuální zručnost, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem, praxe výhodou
NABÍZÍME: práce na hlavní pracovní poměr, stravování zdarma, roční bonus, příspěvek na penzijní připojištění, týden dovolené navíc, po zkušební době ind.nárůst mzdy, jednosměnný provoz od 6:00 do 14:00
KONTAKT: telefonicky 6.00 - 14.00 hodin nebo e-mailem

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:MECAWEL spol. s r.o., IČ: 46506713
adresa pracoviště:Nekoř 281, 56163, Česko
mzda (plat):25 000 Kč
typ pracovního úvazku:VPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:2

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Jitka Pecháčková
Telefonní číslo:604 928 340