MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI/CE MECHANICKÝCH ZAŘÍZENÍ / Montážní dělníci mechanických zařízení

Informace o nabídce práce:

CIZ
Vhodné i pro absolventy.
Náplň práce: zakládání kovových komponentů do svařovacích robotů (včetně jejich oblsuhy), obsluha stroje na formování plechů/ohýbání plechových trubek, samokontrola, práce dle pracovních návodek, finální kontrola výrobků (včetně tlakové zkoušky).
Požadavky: minimálně ukončené základní vzdělání, manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost, samostatnost, schopnost rychle se učit, předchozí zkušenosti z automotive výhodou.
Pracovní doba od 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00 hod.
Nabízíme:
Smlouva na dobu neurčitou, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu, příspěvek na ubytování na smluvní ubytovně, náborový příspěvek, závodní stravování, odměna za odpracované roky u zaměstnavatele, odměna za životní jubileum, příspěvek na školky, firemni akce.
Kontakt: Piltoian Olga, tel.: 724 419 401 nebo osobně recepce závodu Faurecia Automotive Czech Republic s.r.o., Průmyslová 466, 397 01 Písek, kde si může zaměstnanec vyplnit vstupní dotazník pro uchazeče.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Faurecia Automotive Czech Republic s.r.o., IČ: 26100045
adresa pracoviště:Průmyslová 466, Písek - Písek - Pražské Předměstí, 39701, Česko
mzda (plat):27 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:třísměnný provoz
počet volných míst:55
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Olga Piltoian, HR Specialist
Telefonní číslo:724 419 401