Operátor/ka / Montážní dělníci mechanických zařízení

Místo výkonu práce Staré Čívice - U Panasonicu 277, KYB Manufacturing Czech s.r.o.
Zprostředkované agenturou práce.
Požadujeme dobrý zdravotní stav, manuální zručnost
Náplň práce: výroba tlumičů do automobilu.
Pracovní doba:
6.00 - 14.00
14.00 - 22.00
22.00 - 6.00
nebo
6.30 - 17.12
18.30 - 5.12
krátký/dlouhý týden
Zaměstnanecké výhody: zajišťujeme ubytování.
První kontakt telefonicky, e-mailem nebo osobně - Od 8:00 hod do 16:00 hod pondělí až pátek, Sladkovského 484, Pardubice

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Manuvia Job s.r.o., IČ: 29455022
adresa pracoviště:U Panasonicu 277, Pardubice - Staré Čívice, 53006, Česko
mzda (plat):19 500 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:třísměnný provoz
počet volných míst:10
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Hana Fischerová; Zuzana Fendrichová
Telefonní číslo:774 762 361; 773 768 138,
Email:[email protected]; [email protected]