Montážní dělníci montující mechanická zařízení / Montážní dělníci mechanických zařízení

Informace o nabídce práce:

První kontakt:
Jandák Petr, tel.: 727 946 082, 7 - 15 hod,
e-mail: [email protected],
osobně: Náměstí 5. května 4/3, Poděbrady, každou středu 9 - 11 hod (případně kdykoliv po telefonické domluvě).

Náplň práce:
lehká manuální práce ve výrobě.

Požadavky:
spolehlivost, ochota pracovat na směny, trestní bezúhonnost.

Pracovní doba:
6 - 14 hod, 14 - 22 hod a 22 - 6 hod.

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Jiné, spolehlivost, ochota pracovat na směny
minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:STAMONT-METAL International,spol. s r.o., IČ: 49551981
adresa pracoviště:Rybářská 56, Kolín, 28002, Česko
mzda (plat):19 500 Kč až 25 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:třísměnný provoz
počet volných míst:11
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Petr Jandák
Telefonní číslo:727 946 082