Operátoři výroby / Montážní dělníci mechanických zařízení

Informace o nabídce práce:

Místo výkonu práce:
Industriální Park UNO - hala H4, Bezděčín 109, Mladá Boleslav 293 01

Prvotní kontakt: telefonicky: 602 34 10 14 (9-11 hod.) nebo osobně: hala H4 pondělí a úterý od 9-11 hod.

Náplň práce: kompletace, montáž a čalounění autosedaček do automobilů.
Požadujeme spolehlivost, pečlivost a manuální zručnost.
Tato pozice je zařazena do třetí kategorie v kategorii rizik práce z hlediska zák. č. 258/2000 Sb. a vyhlášky č. 432/2003 Sb.

Zaměstnanecké výhody: Pololetní bonusy, 5 týdnů dovolené, Penzijní připojištění, Příspěvek na rekreaci, Masáže, Příspěvek na volnočasové aktivity (bazén).

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Adient Czech Republic s.r.o., IČ: 46711953
adresa pracoviště:Mladá Boleslav - Bezděčín 109, 29301, Česko
mzda (plat):22 000 Kč až 27 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:třísměnný provoz
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Kateřina Střihavková
Telefonní číslo:602 34 10 14