Montážní technik / Montážní dělníci elektronických zařízení

Informace o nabídce práce:

Náplň práce:
- provádí montáž desek plošných spojů nebo celých přístrojů podle montážního návodu, výkresu a kusovníku
- vykonává následující činnosti: ruční montážní práce, příprava materiálu pro výrobní linky, osazování součástek na desky plošných spojů a ruční pájení
Požadujeme:
-manuální zručnost, samostatnost, flexibilitu, soustředěnost
Zaměstnanecké výhody: jízdní výhody, dovolená navíc, podnikové stravování, příspěvěk na penzijní připojištění. Bližší informace poskytne paní Hana Rodová na tel. č.: 388 452 254, e-mail: [email protected], kariérní stránky zaměstnavatele.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:ROHDE & SCHWARZ závod Vimperk, s.r.o., IČ: 26034441
adresa pracoviště:Špidrova 49, Vimperk, 38501, Česko
mzda (plat):18 900 Kč až 27 100 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:třísměnný provoz
počet volných míst:5
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Hana Rodová
Telefonní číslo:388 452 254