Operátor / Montážní dělníci elektronických zařízení

PRACOVNÍ NÁPLŇ:• Pracovník na této pozici provádí montáž výrobků dle předem stanovených návodek a pokynů.POŽADUJEME:• Základní vzdělání• Dobrý zrak podmínkou (možné s brýlemi)• Manuální zručnost• Schopnost pracovat vestoje • Pečlivost (práce s malými součástkami)• Spolehlivost

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:BCS Automotive Interface Solutions s.r.o., IČ: 47538902
adresa pracoviště:Jana Nohy 2048, Benešov, 25601, Česko
mzda (plat):24 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:třísměnný provoz
počet volných míst:27
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Karolína Fredj
Telefonní číslo:+420 317 972 249, +420 730 843 812