Montážní a servisní technik plynových kotlů, tepelných čerpadel a topení

Informace o nabídce práce:

Pracovní náplň.
-uvádění do provozu, prohlídky, montáže, opravy a údržby plynových
spotřebičů, kotlů a tepelných čerpadel
-opravy regulací a jednotlivých komponentů ÚT, na př. výměna rad.
ventilů a pod.
-řízení služebního vozidla
Požadujeme.
pracovní kvalifikaci:
-zákl.vzdělání elektro-vyučen v oboru, nejlépe vyhl.50 paragraf 6.-není
podmínkou...stačí vyučen v oboru elektro+praxe.
-pro řízení vozidla ŘP skupiny B
Nabízíme.
-jednosměnná pracovní doba 7-15,30hod.
-zaškolení u firem: JUNKERS,BUDERUS,DAKON-
BOSCH,PROTHERM,GEMINOX,THERMONA
-sl.vozidlo do místa bydliště a následně výjezd z bydliště přímo k
zákazníkovi,
-služební telefon
-zákonná dovolená

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Bohumil Kubík GAS-THERM, IČ: 14532247
místo pracoviště:Husova 120 Dvůr Králové n.L. nebo Trutnov Česká 167/14
mzda (plat):30 000 Kč až 35 000 Kč

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Bohumil Kubík
Telefonní číslo:603482354
Email:kubik@gas-therm.cz
Kontaktní adresa:Husova 120 544 01 Dvůr Králové n.L.