Asistent/ka vedoucího výroby / Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě

Informace o nabídce práce:

Pracoviště Němčice - firma na výrobu krmiv
- Náplň práce: plánování výroby, příprava a tisk etiket, statistický výkaz
- pracovní doba Po - Pá, výjmečně Sobota
- Benefity: 5 týdnů dovolené
- kontakt telefonicky Po-Pá, pan Ing. Drcman, tel: 603 553 712, příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: [email protected]

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:ÚSO (vyučení s maturitou)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:VK-DRCMAN s.r.o., IČ: 02030306
adresa pracoviště:Němčice 47, 76843, Česko
mzda (plat):25 000 Kč až 35 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 06. 2024
benefity:
  • Dovolená navíc: 5 týdnů
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Václav Drcman, jednatel
Telefonní číslo:603 553 712