MISTR/MISTROVÁ ZAKÁZKOVÉ VÝROBY / Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě

Osobní kontakt po telefonické domluvě, pan Dvorský, tel.: 775 347 634 (volat Po-Pá 8:00-18:00 hod.), e-mail:[email protected]. Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:30 hod. Pracoviště: Dolní 100 Prostějov.
Požadujeme: organizační schopnosti, technickou zdatnost, základní svářečský kurz, manuální zručnost, orientaci ve výkresové dokumentaci, samostatnost, odpovědnost ke svěřeným úkolům.
Náplň práce: vedení prací v zámečnické dílně, svařování, montáže, různorodé dílenské práce (vrtání, řezání, broušení).
Nabízíme: malý kolektiv, příspěvek na stravování, výkonnostní prémie.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:ODT Management s.r.o., IČ: 08825785
adresa pracoviště:Dolní 3137/100, Prostějov, 79601, Česko
mzda (plat):25 000 Kč až 30 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP, VPP, DPČ, DPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Oldřich Dvorský MBA
Telefonní číslo:775347634