Team Leader / Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě (kromě hutní výroby a slévárenství)

Informace o nabídce práce:

místo výkonu práce: Na Astře 3001, 438 01 Žatec
Nebojíte se vést a motivovat kolektiv zaměstnanců? Máte dobré organizační
schopnosti? Hledáme nového kolegu do týmu
team leadrů výroby.
POŽADAVKY
SOU, SŠ - případně odpovídající praxe
Samostatnost v práci, spolehlivost, zodpovědnost a pečlivost, dobré organizační schopnosti, schopnost rychle se učit novýmvěcem.
Zkušenost s vedením výrobního týmu - výhodou.
Znalost práce MS office - zejména excel.
STRUČNÝ POPIS PRACOVNÍ POZICE
Vedení týmu zaměstnanců - zaškolování, hodnocení pracovní výkonnosti, dohled nad BOZP a 6S.
Odpovídá za výsledky svého teamu při dosahování stanovených cílů.
Zajišťuje předání informací a svěřeného úseku pro bezproblémový nájezd další směny.
Příplatky za vedení a pohyblivá složka mzdy
Směnný provoz
Dovolená navíc, zvýhodněné stravování, sick days - indispoziční volno, příspěvky na dojíždění
kontakt:725514198, [email protected]

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Nižší střední odborné

Co nabízíme?

zaměstnavatel:KOITO CZECH s.r.o., IČ: 26438771
adresa pracoviště:Na Astře 3001, Žatec, 43801, Česko
mzda (plat):26 000 Kč až 28 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:třísměnný provoz
počet volných míst:2
datum nástupu:02. 05. 2024
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Lenka Nowaková
Telefonní číslo:725514198