Vedoucí údržby ve výrobě / Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství

Informace o nabídce práce:

Hlavní náplň práce:
Zabezpečení provozuschopnosti výrobních zařízení (lisů, atd.). Preventivní údržba, drobné zamečnictví jako je úprava dílů, atd. Zodpovědnost za celý areál a ostatní údržbáře.
Požadujeme vyučení strojním zámečníkem, popřípadně podobné technické profese.
Minimálně 5 let zkušeností s údržbou v průmyslové výrobě. Svářečské zkoušky výhodou, zkoušky na provoz plynových kotlů.
Pracovní doba od 6:00h do 14:00h
Nabízíme zázemí stabilní a prosperující firmy - česká výroba pro tuzemské i zahraníční zákazníky Motivující systém odměňování a benefitů (osobní ohodnocení, mimořádné odměny)
Menší kolektiv lidí. Týden dovolené navíc
Mzda od 35 000 Kč / měsíc - v závislosti na zkušenostech a schopnostech jednotlivce.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Nižší střední odborné

Co nabízíme?

zaměstnavatel:KSK - BELT, a.s., IČ: 25022431
adresa pracoviště:Řetenická 133, Újezdeček, 41501, Česko
mzda (plat):35 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024
datum konce pracovního poměru:30. 04. 2025
benefity:
  • Podnikové stravování

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:David Groh
Telefonní číslo:736 623 991