Vedoucí směny / Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství

Informace o nabídce práce:

NÁPLŇ PRÁCE:
" Vedení a organizace směnového personálu dle plánu výroby
" Zajištění plynulého chodu výroby
" Kontrola docházky zaměstnanců, dodržování pracovní doby a evidence nepřítomnosti na pracovišti
" Kontrola dodržování zásad BOZP
" Tvorba výrobních plánů ve spolupráci s vedoucím oddělení
" Tvorba plánu dovolených
" Kontrola efektivního využívání pracovní doby
" Řešení problémů ve výrobě

OD VÁS OČEKÁVÁME:
" Ukončené středoškolské vzdělání (výuční list/maturita)
" Znalost práce na PC (MS Office)
" Předchozí zkušenosti na stejné pozici vítány
" Schopnost týmové práce a aktivní komunikace
" Umění jednat s lidmi
" Zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, flexibilita
smlouva na 1 rok, poté možnost na dobu neurčitou

Co požadujeme?

jazyky:
  • Aktivní německý jazyk, Znalost německého jazyka výhodou
minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Technické pružiny SCHERDEL s.r.o., IČ: 25224671
adresa pracoviště:Bor - Vysočany 54, 34802, Česko
mzda (plat):40 000 Kč až 45 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:třísměnný provoz
benefity:
  • Jízdní výhody: příspěvek na dopravu
  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody: Odborné vzdělávání, příspěvek na jazykový kurz

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Ing. Jaroslava Melgerová
Telefonní číslo:374 702 199