Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství

Informace o nabídce práce:

Nástup možný ihned.

Požadujeme: středoškolské vzdělání technického směru s maturitou, řidičský průkaz skupiny B - flexibilitu, operativnost, schopnost řídit lidi a samostatnost - vysoké pracovní nasazení - komunikativnost a zodpovědnost - práci na PC - MS office - chuť se vzdělávat, učit se nové věci.
Nabízíme: práci v perspektivní společnosti - motivační odměňovací systém - možnost profesionálního a osobního růstu - firemní benefity.
Náplň práce: Řízení výrobních pracovníků, kontrola plnění výrobních operací, rozdělování práce. Požadujeme schopnost práce na PC. Interní systém je IS HELIOS znalost výhodou. Znalost strojírenské dokumentace výhodou.
Praxe ve strojírenství výhodou.
Zaměstnanecké výhody: týden dovolené navíc, dotované stravování.

Vaše strukturované životopisy prosím zasílejte POUZE na e-mail: [email protected].
První kontakt POUZE telefonicky a mailem.

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Práce s PC
minimální požadované vzdělání:ÚSO (vyučení s maturitou)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Industrial Machine Service s.r.o., IČ: 60750154
adresa pracoviště:Uničov - Brníčko 1564, 78391, Česko
mzda (plat):45 000 Kč až 65 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
benefity:
  • Ubytování
  • Podnikové stravování: dotované stravování
  • Dovolená navíc: 25 dní dovolené

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Anna Valuchová
Telefonní číslo:602102337