Vedoucí směny / Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě

Informace o nabídce práce:

Místo výkonu práce:
Průmyslová č.p. 1260
293 06 Kosmonosy

Prvotní kontakt: tel.: 702 119 254 (9-16 hod.), e-mail: nabor@filipa.cz

Náplň práce: Organizace personálního zabezpečení směn. Odpovědnost za evidenci docházky a osobního hodnocení podřízených pracovních míst. Rozdělování a kontrola práce podřízených. Práce s informačním systémem. Řešení provozních potíží směny. Komunikace se zákazníkem. Odpovědnost za výkonnost směny.

Požadujeme:
- praxe na obdobné pozici (v automotive výhodou)
- zkušenost s vedením lidí min. 1 rok
- průkaz VZV (výhodou)
- práce v SAPu
- odolnost vůči stresu
- spolehlivost, komunikativnost, dobré organizační schopnosti

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 80 Kč plně hrazené zaměstnavatelem.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:ÚSO (vyučení s maturitou)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Filipa, s.r.o., IČ: 25282875
místo pracoviště:Filipa, s.r.o. - Kosmonosy, Průmyslová 1260, 293 06 Kosmonosy
mzda (plat):36 000 Kč až 38 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:třísměnný provoz
počet volných míst:2
obory:
  • Výroba a provoz