Servisní mechanik/Servisní mechanička / Mechanici a opraváři zemědělských a lesnických strojů a zařízení

Informace o nabídce práce:

Místo výkonu práce: Veselé č.p. 239
405 02 Děčín 2

Chcete se stát součástí úspěšné české obchodní společnosti se šedesátiletou tradicí? V současné době hledáme kolegu/kolegyni na pozici servisní mechanik/servisní mechanička pro naši pobočku ve Veselé, okr. Děčín.

Co Vás čeká:
Hlavní náplní Vaší práce budou servis a opravy traktorů a zemědělských strojů. Budete se podílet na technické přípravě strojů k prodeji a předvádění prodávané techniky našim zákazníkům. Součástí Vaší práce bude také školení obsluhy strojů. S Vaším začátkem Vám pomůžeme, ale později očekáváme samostatnost, pečlivost a schopnost dotahovat věci do konce.

Jak si Vás představujeme:
• manuálně zručný týmový hráč s chutí do práce a ochotou učit se nové věci
• aktivní, komunikativní a samostatná osobnost s prozákaznickou orientací
• základní znalost práce s PC
• řidičský průkaz sk. B, T
• vzdělání v oboru opravář zemědělské techniky
• předchozí praxe v zákaznickém servisu a zkušenosti s opravami zemědělských, silničních nebo stavebních strojů jsou pro Vás výhodou

Co vám můžeme nabídnout:
• stabilní zaměstnání, pohodové kolegy, příjemné pracovní prostředí
• měsíční odměny
• 13. mzdu
• příspěvek na penzijní připojištění
• příspěvek na volnočasové aktivity dětí zaměstnanců
• příspěvek na svatbu
• příspěvek při narození dítěte
• dotované stravování
• zvýhodněný telefonní tarif
• věrnostní odměny dle odpracovaných let
• odměny dle životních jubileí
• 5 týdnů dovolené
• pravidelné vzdělávací kurzy pro zvyšování kvalifikace

Kontakt: Miloslava Žlůvová, tel. 720 825 306 (volat Po - Pá, 6:00 - 14:30), e-mail: [email protected]
Pokud Vás naše nabídka zaujala, pošlete nám svůj životopis. Velice rádi se s Vámi seznámíme.

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T
minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:AGROZET České Budějovice, a.s., IČ: 28113128
adresa pracoviště:Veselé 239, Česko
mzda (plat):28 000 Kč až 35 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024
benefity:
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Miroslava Žlůvová
Telefonní číslo:720 825 306