Servisní technik (zemědělské a stavební techniky) / Mechanici a opraváři zemědělských a lesnických strojů a zařízení

Informace o nabídce práce:

Smlouva na dobu určitou

Požadavky: ŘP sk.B, aktivní a zodpovědný přístup k práci zaměřený na spokojeného zákazníka, pečlivost, samostatnost, ochota učit se novým věcem, zájem o techniku.
Náplň práce: záruční a pozáruční servis zemědělské a stavební techniky.
Vhodné i pro absolventy.
Prac.poměr: na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.
POZN: Zájemci se hlásí tel.

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, aktivní řidič
minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:MUDRÁK stroj servis s.r.o., IČ: 08886695
adresa pracoviště:Zádveřice 425, 76312, Česko
mzda (plat):30 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Josef Mudrák
Telefonní číslo:797 859 777