SERVISNÍ MECHANIK/MECHANIČKA / Mechanici a opraváři těžebních, stavebních a zemních strojů a zařízení

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED. Kontaktní osoba Hloušek Zbyněk, tel. 777 743 604, e-mail: [email protected].

Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:30

Pro zavedenou českou společnost NEKR SERVIS s.r.o., která se více než 25 let zabývá vývojem, konstrukcí a výrobou lopat, hydraulických válců a dalších zařízení na bagry, hledáme nové kolegy.

Náplň práce: práce v dílně, občasný servisní zásah u zákazníka, montáž a opravy hydraulických válců a hydraulických zařízení, montáž, testování a servis našich výrobků, opravy stavební, zemědělské a komunální techniky.

Nabízíme: 25 dnů dovolené, příspěvek na stravování, volné víkendy, jen ranní směna, 1x týdně čisté pracovní oblečení, možnost zvyšování kvalifikace. Vhodné i pro cizince s dočasnou ochranou, pokud se domluví česky.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Nižší střední odborné

Co nabízíme?

zaměstnavatel:NEKR SERVIS s.r.o., IČ: 25504819
adresa pracoviště:U hřbitova 432/9, Držovice, 79607, Česko
mzda (plat):30 000 Kč až 38 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024
benefity:
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody: příspěvek na stravování aj.
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Zbyněk Hloušek, kontakní osoba
Telefonní číslo:777 743 604