Servisní technik stavebních strojů / Mechanici a opraváři těžebních, stavebních a zemních strojů a zařízení

Náplň práce: provádět pravidelný servis a údržbu stavebních strojů, diagnostikovat závady hydrauliky, elektroniky, motoru a odstraňovat je, připravovat nové strojů před předáním zákazníkovi, spolupracovat s ostatními kolegy
Požadavky: škola technického směru, zkušenost v autoopravárenství nebo při opravách zemědělské či stavební techniky, logické myšlení, samostatnost ochota učit se novým věcem
Nabízíme: zaměstnanecké slevy na pronájem v půjčovně, možnost konzultovat opravy s pracovníky technické podpory, pravidelná školení na novinky v oboru, možnost získat speciální průkazy (VZV apod.), zázemí stabilní firmy, kvalitní pracovní pracovní pomůcky a oděvy

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:KEROUŠ s.r.o., IČ: 28085604
adresa pracoviště:Řemenovská 1999, Pelhřimov, 39301, Česko
mzda (plat):34 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:2
benefity:
  • Podnikové stravování: příspěvek na stravování 150Kč/den
  • Jiné výhody: příspěvek na penzijní/životní pojištění, mobilní telefon, vzděl.kurzy, fir. akce
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Vítězslav Kerouš
Telefonní číslo:777100643