Opraváři, mechanici / Mechanici a opraváři těžebních, stavebních a zemních strojů a zařízení

Informace o nabídce práce:

Nástup možný IHNED.

Náplň práce: opravy vrtných souprav Vermeer, opravy a údržba osobních a nákladních vozidel, strojů. Zájemci o pracovní místo můžou zasílat své životopisy na e-mail [email protected].
Požadavky:
- Pozitivní a zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům
- Samostatnost, důslednost, spolehlivost
- Ochota učit se novým věcem
- Praxe vítána (není podmínkou), vhodná pro absolventy SOU
- Po zapracování možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou
- Svářečský průkaz, profesní průkaz výhodou.
Výhody: Možnost prodloužení na dobu neurčitou, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na stravování

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Nižší střední odborné

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Michlovský - protlaky, a.s., IČ: 27704262
adresa pracoviště:Zlín - Salaš 99, 76351, Česko
mzda (plat):160 Kč až 220 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:2
datum nástupu:01. 05. 2024
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Petr Balcárek
Telefonní číslo:605 200 760