ELEKTROMECHANIK/ELEKTROMECHANIČKA - SEŘIZOVAČ/SEŘIZOVAČKA / Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení

MÁSTUP MOŽNÝ IHNED. Kontaktní osoba Mezuliánková Hana Bc., tel.: 588 003 713, e-mail: [email protected]
Pracovní doba: 6:00-14:15, 13:45-22:00

Požadujeme: vzdělání v oboru elektro - slaboproud, mechanici, seřizovači, NV 194/2022 paragraf 6 (dříve vyhláška 50) PODMÍNKOU, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, manuální zručnost. Výhodou je zkušenost s údržbou strojního zařízení.

Náplň práce: pravidelná kontrola a případný servis auto a poloautomat. balících linek, řešení technických problémů balících linek, chystání a nastavení linek na provoz, technická výpomoc jednotlivýcm pracovištím.

Nabízíme: zaškolení, odměny, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, příspěvek na dojíždění až 1500 Kč, dotované závodní stravování, možnost ubytování v areálu firmy

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.
minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:ALIKA a.s., IČ: 65138244
adresa pracoviště:Čelčice 164, 79823, Česko
mzda (plat):35 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:dvousměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024
datum konce pracovního poměru:30. 04. 2025
benefity:
  • Ubytování
  • Jízdní výhody
  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody: zaškolení, odměny
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Bc. Hana Mezuliánková, personalistka
Telefonní číslo:588 003 713