Technik / technička SMED / Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení

Kontakt telefonicky nebo e-mailem na adresu [email protected].

Požadujeme:
- min. 1 rok praxe v oboru / příbuzném oboru.
Náplň práce:
- příprava nástrojů pro změnu formy vstřikolisů
- výměna forem vstřikolisů.
Nabízíme:
- vzdělávací kurzy, firemní akce
- zaměstnanecké benefity.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Nižší střední odborné

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Simoldes Plasticos Czech s.r.o., IČ: 03545695
adresa pracoviště:Rychnov nad Kněžnou - Lipovka 162, 51601, Česko
mzda (plat):28 450 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:nepřetržitý provoz
benefity:
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie: bonusy / prémie
  • Jiné výhody: 13.plat, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na závodní stravování
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Diana Hejzlarová, HR Specialist
Telefonní číslo:770 177 722