SEŘIZOVAČ TKACÍCH STROJŮ / Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení

Informace o nabídce práce:

Místo výkonu práce: Orlice č.p. 105, 561 51 Letohrad
Náplň práce: rozjezd tkacích strojů + základní seřizování strojů - pracovní místo k zaučení.
Požadujeme: ochotu učit se novým věcem, manuální zručnost.
Nabízíme: příspěvek na stravování
Kontakt: telefonicky nebo e-mailem

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Dietfurt, s.r.o., IČ: 64792714
místo pracoviště:Orlice 105, 561 51 Letohrad
mzda (plat):19 536 Kč až 22 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:třísměnný provoz
počet volných míst:3
datum konce pracovního poměru:31. 12. 2020
benefity:
  • Jiné výhody: příspěvek na stravování
vhodné pro:
  • cizince
obory:
  • Výroba a provoz