PRODEJCE/MECHANIK JÍZDNÍCH KOL / Mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů)

Informace o nabídce práce:

Vzdělání: ukončené SŠ vzdělání, znalost AJ/NJ výhodou
Náplň práce: aktivní prodej jízdní kol, elektrokol a dalšího sportovního zboží; poradenství a komunikace se zákazníky; diagnostika elektrokol; servisní práce
Požadujeme:
-velmi dobrou znalost sortimentu jízdních kol, elektrokol a cyklistických doplňků a komponentů
-zkušenosti s prodejem/servisem jízdních kol a komponentů
-velmi dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
-znalost práce s PC; manuální zručnost; spolehlivost
Nabízíme: práci na hlavní pracovní poměr; příjemné prostředí rodinné firmy; motivační platové ohodnocení dle výkonů; zaměstnanecké benefity
Životopis prosíme zaslat na e-mail : [email protected]
Kontaktní osoba : Richterová Pavla, tel. 773 959 953

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Michael Kvašnovský, IČ: 69082235
adresa pracoviště:Rudolfovská tř. 149/64, České Budějovice, Česko
mzda (plat):35 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Pavla Richterová
Telefonní číslo:773 959 953