ÚDRŽBÁŘI - MECHANICI / Mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů)

Informace o nabídce práce:

TŘ a:20/2/2024 a:22/4/2024
Náplň práce:
- opravy výrobního a jiného strojního zařízení podniku
- seřizování a opravy strojních zařízení
- preventivní prohlídky výrobních zařízení, odstraňování poruch
- navrhování a realizace technických úprav strojních zařízení
- plnění operativních úloh vyplývajících z potřeb společnosti a zadané nadřízenými pracovníky.
Požadujeme:
- manuální zručnost, přesnost, pečlivost, fyzickou zdatnost, technickou schopnost
- praxi na oddělení údržby - zkušenost s údržbou strojních zařízení
- zkušenost s manipulační technikou (motorový vozík).
Výhodou:
- svářečský průkaz
- zámečnické práce - znalost obsluhy obráběcích strojů (frézka, soustruh)
- základní znalost hydraulických a pneumatických prvků
- schopnost číst výkresovou dokumentaci.
Životopis zaslat na e-mailovou adresu: [email protected]

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:DONGWON CZ, s.r.o., IČ: 27799492
adresa pracoviště:Třinec - Konská 745, 73961, Česko
mzda (plat):30 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:třísměnný provoz

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Jana Helešicová
Telefonní číslo:595 177 229