Údržbář - mechanik, seřizovač / Mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů)

Informace o nabídce práce:

Nástup možný ihned
Náplň práce:
- zajištění běžné denní opravy strojů a zařízení, pravidelná a plánová údržba strojů,
- příprava náhradních dílů, provádění havarijních oprav na zařízení,
- seřízení strojů v závislosti na změně vyráběného artiklu dle požadavku výroby,
- montáž a stavba nových strojů a automatických linek
Požadujeme: samostatnost, flexibilita a ochota učit se novým věcem

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Produktion Sito s.r.o., IČ: 26094720
adresa pracoviště:Pelhřimov 80, 39301, Česko
mzda (plat):32 000 Kč až 36 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:třísměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024
benefity:
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody: náborový příspěvek 5 000 Kč, firemní telefon

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Hana Hánová
Telefonní číslo:565652202