Mechanik/mechanička / Mechanici a opraváři ostatních motorových vozidel

Náplň práce: demontáž vozidel; oprava dílů, podskupin a příslušenství; montáž vozidel včetně nastavení a seřízení.
Požadavky: vyučení v oboru automechanik, opravář zemědělských strojů apod.; manuální zručnost; fyzická zdatnost; výpis z rejstříku trestů; spolehlivost; praxe v oboru výhodou
Zaměstnanecké výhody: stravenky v hodnotě 140 Kč (99,50,- příspěvek zaměstnavatele), roční bonusy, příspěvek na penzijní spoření, MOL karta
Vhodné pro absolventy.
První kontakt e-mailem, telefonicky (07:00 - 15:00).

Co požadujeme?

jazyky:
  • Aktivní český jazyk, v případě zájmu cizinců
minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:EXCALIBUR ARMY spol. s r.o., IČ: 64573877
adresa pracoviště:Tovární 1553, Přelouč, 53501, Česko
mzda (plat):26 000 Kč až 32 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:5
datum konce pracovního poměru:14. 04. 2025
benefity:
  • Podnikové stravování: závodní jídelna
  • Dovolená navíc: 5 dní zdravotního volna
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Ing. Adéla Bílá
Telefonní číslo:739 684 069