Dílenský a servisní mechanik / Mechanici a opraváři ostatních motorových vozidel

Informace o nabídce práce:

Požadujeme:
vyučen, SŠ se zaměřením na opravy automobilů, zemědělské techniky apod., ŘP sk. B, průkaz obsluhy VZV výhodou, manuální zručnost a logické myšlení, komunikativnost, orientace v technické dokumentaci, praxe v oblasti oprav automobilové/zem. techniky (manipulační technika výhodou), uživatelská znalost PC, časová flexibilita, samostatnost
Pracovní náplň:
provádění oprav a údržby manipulační techniky (diesel, LPG, elektro) na dílně a u zákazníků, se zaměřením na opravy a údržbu motorové části, hydraulického systému a ostatních částí man. techniky, případně elektrických částí
Nabízíme:
příspěvek na stravování, účast na kurzech a školeních, příspěvek na penzijní pojištění, zaměstnání v prosperující společnosti, možnost 13. a 14. platu

Způsob kontaktu: telefonicky nebo e-mailem

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:STARLIFT s.r.o., IČ: 25913654
adresa pracoviště:Čs. armády 184, Bohumín - Pudlov, 73551, Česko
mzda (plat):35 000 Kč až 40 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Lucie Jordová
Telefonní číslo:737240027