AUTOMECHANIK/-ČKA, OPRAVÁŘ/-KA MANIPULAČNÍ TECHNIKY / Mechanici a opraváři ostatních motorových vozidel

*KO: Vavrečka Ondřej, první kontakt na tel: 728 467 888, případně na e-mail: [email protected].
Požadujeme: ŘP skupiny B, schopnost samostatné práce, spolehlivost, flexibilita, nutná ochota a chuť pracovat, znalost práce s PC, manuální zručnost a logické myšlení, praxe v oblasti oprav automobilů (manipulační techniky) výhodou.
Nabízíme:
- zajímavou práci bez každodenní rutiny, zajímavé platové ohodnocení a zaměstnanecké benefity, rovnoměrnou pracovní dobu (Po-Pá 6:00-14:30 hod), možnost osobního růstu
Náplň práce: práce servisního technika pro manipulační techniku (vysokozdvižné vozíky), příležitostně pro opravy osobních a dodávkových vozidel.
Nástup možný ihned.

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:VAVREČKA FOS SERVIS s.r.o., IČ: 03173950
adresa pracoviště:U Stodol 742/16, Opava - Jaktař, 74707, Česko
mzda (plat):25 000 Kč až 50 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Ondřej Vavrečka
Telefonní číslo:728 467 888