Mechanik / Mechanici a opraváři osobních automobilů

Informace o nabídce práce:

z: 10.4.2024

Náplň práce:
běžné opravy automobilů, pneuservis
pravidelné údržby vozů
diagnostika, zjišťování závad a stanovení vhodného postupu oprav
příprava nových a ojetých vozů na prodej
montáže originálních příslušenství a doplňků
měření a seřizování geometrie náprav
práce v autorizovaném servisu Peugeot na vozidlech převážně této značky a nízkého stáří vozů

Požadujeme:
vyučení v oboru automechanik, autotronik
praxe v autoservisu výhodou
vhodné i pro absolventy bez praxe
řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič), sk. C výhodou
spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme:
nástup možný ihned
pracovní smlouvu na dobu neurčitou
perspektivní zaměstnání v příjemném a profesionálním kolektivu
zázemí silné, prosperující společnosti
pravidelné školení od importéra dle standardů značky Peugeot
pracovní doba PO - PÁ 7:00 - 15:30 hodin

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení

Co nabízíme?

zaměstnavatel:ŠUDOMA s.r.o., IČ: 25304241
adresa pracoviště:Suvorovova 577, Šenov u Nového Jičína, 74242, Česko
mzda (plat):28 000 Kč až 38 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Václav Krejčí
Telefonní číslo:702 133 842