Automechanik (m/ž) / Mechanici a opraváři osobních automobilů

Náplň práce:oprava motorových vozidel, diagnostika závad, provádění běžných oprav dle aktuálního stavu vozidla
místo výkonu práce: Louny
možnost prodloužení pracovního poměru nebo změna na dobu neurčitou
možnost čerpání prostředků z FKSP (penzijní připojištění, životní pojištění, rekreace, )
řádná dovolená 200 hodin (25 dní) ročně, 5 dní indispozičního volna
kontakt: 974437400 po-pá 7:00 - 15:30, [email protected]

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje, IČ: 75151537
adresa pracoviště:Cukrovarská zahrada 1124, Louny, 44001, Česko
mzda (plat):18 900 Kč až 27 260 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum nástupu:02. 05. 2024
datum konce pracovního poměru:31. 03. 2025
benefity:
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Andrea Suchá
Telefonní číslo:974437400