Autoelektrikář / Mechanici a opraváři osobních automobilů

Přijmeme autoelektrikáře do autoservisu v Teplicích - Proseticích
na elektroservis a elektroopravy motorových vozidel - osobní automobily, dodávky.
Nabízíme: práce na HPP, po zkušební době smlouva na dobu neurčitou, dobré finanční ohodnocení + provize
Náplň práce: elektro opravy motorových vozidel
Požadujeme:
Praxi na pozici autoelektrikář
Zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost.
Řidičský průkaz min.skupina B.
Nabízíme:
Solidní platové podmínky , zaměstnanecké benefity a akce, profesní rozvoj a zkušenost
Plný pracovní úvazek, stabilní zázemí firmy. Hlásit se telefonicky v době 8:00 - 17:00 hod.

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Daniel Šimek, IČ: 64690393
adresa pracoviště:Pražská 117, Teplice - Prosetice, 41501, Česko
mzda (plat):45 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Daniel Šimek
Telefonní číslo:602 434 657