Přijímací technici - autorizovaný servis Ford / Mechanici a opraváři osobních automobilů

Informace o nabídce práce:

z: 20.11.2023 Zájem o občany EU.
PRACOVNÍ NÁPLŇ
• příjem a vyřizování zakázek a dalších požadavků klientů
• identifikace klíčových bodů na zakázce a určení případných možných závad a předložení cenové kalkulace
• zpracování potřebné dokumentace od zákazníka, vyřizování běžných a garančních opravy, řešení pojistných událostí
• odpovědnost za bezproblémovou komunikaci s klientem a za včasné plnění jednotlivých zakázek
POŽADUJEME
• Vzdělání technického zaměření (praxe na obdobné pozici výhodou)
• Loajalitu, schopnost spolupracovat, učit se a hledat nové příležitosti
• Samostatnost, spolehlivost a pečlivost při výkonu zaměstnání
• Komunikativnost, obchodní zdatnost, příjemné vystupování a jednání se zákazníky
• Řidičský průkaz skupiny B
NABÍZÍME
• Možnost nadstandardního výdělku
• Zázemí stabilní společnosti
• Pohodový kolektiv

Kontakt: Ing. Petra Kutějová, e-mail: [email protected]

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Práce s PC
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta
  • Řidičský průkaz
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:F. 67 s.r.o., IČ: 26869675
adresa pracoviště:Jugoslávská 1809/23, Nový Jičín, 74101, Česko
mzda (plat):43 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Ing. Petra Kutějová