AUTOELEKTRIKÁŘ - AUTOELEKTRIKÁŘI / Mechanici a opraváři osobních automobilů

Informace o nabídce práce:

A16 z:4/5/2021 a:1/2/2024
Náplň práce:
- analyzování závad vozidel pomocí diagnostických přístrojů
- provádění oprav na vozidlech.
Požadujeme:
- vyučení v oboru autoelektrikář s praxí min. 2 roky
- znalost automobilové technologie, znalost automechaniky
- pečlivost a zodpovědnost za odvedenou práci
- spolehlivost a odpovídající pracovní nasazení
- řidičské oprávnění skupiny B
- předložení výpisu z RT
- příjemné vystupování
- časovou flexibilitu.
Nabízíme:
- stálé zaměstnání a pravidelný příjem
- platové ohodnocení v závislosti na realizovaných výkonech
- pravidelná odborná školení, přístup k nejnovějším informacím z oboru
- možnost seberealizace v prostředí značkové sítě
- perspektivu profesionálního růstu
- příjemné a moderní pracovní prostředí.
Kontakt telefonicky, emailem.

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:BONO auto a.s., IČ: 14614812
adresa pracoviště:Beskydská 2062, Místek, 73801, Česko
mzda (plat):30 000 Kč až 45 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum konce pracovního poměru:01. 02. 2025

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Ing. Mgr. Zuzana Kuběnová LL.M.
Telefonní číslo:604 191 929