AUTOMECHANIK/AUTOMECHANIČKA / Mechanici a opraváři nákladních automobilů

I ABSOLVENTI. Strukturovaný profesní životopis zašlete na adresu společnosti: FORTE a.s., Mostkovice 529, 798 02 Mostkovice, na e-mail: [email protected], nebo nás kontaktujte na tel. 777 750 643 (volat Po-Pá 6.00-14.30 hod.). Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:30 hod.
Požadujeme: praxe v oboru výhodou, samostatnost, pečlivost, manuální zručnost, technické myšlení.
Náplň práce: oprava a údržba vojenské techniky, strojů, provádění preventivních prohlídek a preventivní údržby, techniky, strojů a zařízení, provádění zápisu do dokumentace o opravách.
Nabízíme: 25 dní dovolené, čtvrtletní prémie (velikost je dána na základě plnění), stravování v místě zaměstnání za dotovanou cenu, možnost ubytování v areálu firmy, autobusová doprava přímo k areálu firmy, hlídané parkoviště v areálu firmy.

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Jiné
minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:FORTE a.s., IČ: 25322303
adresa pracoviště:Mostkovice 529, 79802, Česko
mzda (plat):130 Kč až 160 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:3
datum nástupu:01. 05. 2024
benefity:
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Petr Hlávka
Telefonní číslo:777 750 643