Autotronik/mechatronik nákladních aut / Mechanici a opraváři nákladních automobilů

Informace o nabídce práce:

Náplň práce
- Opravy a údržba nákladních vozidel a návěsů
- Prohlídky a diagnostika vozidel
- Práce v dvousměnném provozu
- nástup ihned
Požadujeme
- Vyučení v příslušném oboru, praxe v oboru výhodou
- Řidičský průkaz skupiny B, C+E výhodou
- Spolehlivost, samostatnost, odpovědnost, zručnost
Nabízíme
- Dobré platové ohodnocení plus bonusový systém
- příspěvek na penzijní připojištění 1000 Kč měs.
- firemní stravování
- příspěvek na dopravu
Horská Katarína, tel.: 724 323 747, e-mail: [email protected]

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:TSSR Trailer Service Sales and Rent, s.r.o., IČ: 25657674
adresa pracoviště:Tyršova 751, Vejprnice, 33027, Česko
mzda (plat):28 000 Kč až 35 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:dvousměnný provoz

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Lenka Schütterle
Telefonní číslo:727 978 222