AUTOMECHANICI / Mechanici a opraváři motorových vozidel

Informace o nabídce práce:

C04 z:15/2/2024
Náplň práce:
- automechanici v rodinném servisním týmu
- pracovní dny pondělí až pátek.
Požadujeme:
- manuální zručnost, spolehlivost, slušné jednání a vystupování.
Nabízíme:
- profesionální a přátelský kolektiv
- práci v příjemném prostředí moderního autoservisu
- možnosti pravidelného školení, či 13. a 14. plat
- firemní akce.
Kontakt osobně, telefonicky, emailem.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:MZ CARS & service s.r.o., IČ: 26834910
adresa pracoviště:Padlých hrdinů 1493, Frýdlant, 73911, Česko
mzda (plat):50 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
benefity:
  • Jiné výhody: možnosti pravidelného školení, či 13. a 14. plat - firemní akce.

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Miroslav Závada
Telefonní číslo:731 578 502 (7:00-16:00 hod.)