MECHANIK / MECHANIČKA - OPRAVÁŘ / OPRAVÁŘKA / Mechanici a opraváři kolejových vozidel

Hledáme manuálně zručného, pečlivého a samostatného kolegu do dílny v Ostroměři.
Pracovní náplň: opravy kolejových vozidel a údržba techniky, opravy železničních postřikovačů, obsluha postřikovacího zařízení na kolejovém vozidle, služební cesty (2 měsíce v roce)

Požadujeme výuční list a praxi v oboru s technickým zaměřením, velmi vhodné pro obory mechanik kolejových vozidel, automechanik, opravář zemědělských strojů apod.

Výhody:
Stabilita zaměstnání a ojedinělost oboru v ČR, pátý týden dovolené, stravenkový paušál, služební telefon, rozmanitá práce, menší kolektiv, jednosměnný provoz, příspěvek na penzijní připojištění, možnost karierního postupu. Možnost rekvalifikace na pozici strojvedoucí.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:JARO Česká Skalice, s.r.o., IČ: 25934473
adresa pracoviště:Ostroměř, Česko
mzda (plat):40 000 Kč až 50 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:2

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Mgr. Jaroslav Ošťádal MBA
Telefonní číslo:774 177 094