Servisní a montážní technik/technička / Mechanici a opraváři informačních a komunikačních technologií

Informace o nabídce práce:

Nástup možný IHNED.
Náplň práce:
- servis a montáž systémů EPS, EZS
- servis a montáž pultů centralizované ochrany
- servis a montáž radiových systémů
Požadavky:
- praxe v oboru vítána
- schopnost týmové spolupráce
- komunikativnost a zodpovědnost
První kontakt e-mailem nebo telefonicky (Po- Pá, 07:00 - 15:00).

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
jazyky:
  • Aktivní anglický jazyk, na úrovni čtení technické dokumentace
  • Aktivní český jazyk, na úrovni A1 v případě zájmu cizinců
minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:RADOM, s.r.o., IČ: 48153451
adresa pracoviště:Jiřího Potůčka 259, Pardubice - Trnová, 53009, Česko
mzda (plat):29 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:pružná pracovní doba
benefity:
  • Dovolená navíc: týden dovolené navíc
  • Jiné výhody: služební telefon a auto i pro soukr. využítí, služ. notebook, stravenkový paušál

Kontaktní osoba:Veronika Dvořáková, Mzdová účetní a personalistika
Telefonní číslo:466 414 211