SERVISNÍ TECHNIK/TECHNIČKA / Mechanici a opraváři informačních a komunikačních technologií

Nástup ihned. Životopis společně s dokladem o nejvyšším dosazeném vzdělání zasílejte na e-mail [email protected]. Pracovní doba: Po-Pá 8:00-16:30 hod. Místo výkonu práce: Plumlovská 69, Prostějov
Požadavky: středoškolské vzdělání technického směru, řidičský průkaz sk. B, schopnost orientace v technické dokumentaci (základy angličtiny výhodou), znalost IT problematiky, praxe v oboru podmínkou, komunikativní schopnosti, slušné vystupování, morální bezúhonnost, vyhláška 50 výhodou, práce s PC, výhodou - praxe se servisem kopírovacích strojů KYOCERA, KONICA MINOLTA, PC či znalost v oblasti síťových řešení.
Náplň práce: servis kopírovacích strojů a tiskáren, výpočetní techniky, montáž dataprojektorů, instalace kopírovacích strojů a tiskáren.
Nabízíme: základní plat: 25.000-35.000 Kč (dle zkušeností), odměny ze zisku 3-10%, služební vůz střední třídy, volná pracovní doba, výjezdy dle svých možností, možnost práce z domova, vše na domluvě se zaměstnavatelem, notebook, mobilní telefon s neomezeným tarifem a datovými službami, nákup produktů pro vlastní potřeby za firemní ceny, možnost účasti firemních briefing prodávaných značek Kyocera, Epson, OKI, Canon, Brother atd.

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:TONERMARKET s.r.o., IČ: 25884239
adresa pracoviště:Plumlovská 705/69, Prostějov, 79601, Česko
mzda (plat):30 000 Kč až 35 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Ing. Jaroslav Páleník CSc.
Telefonní číslo:777 302 670