PRACOVNÍK/ICE V OBORU ELEKTRO / Mechanici a opraváři elektronických přístrojů

Informace o nabídce práce:

PP na dobu určitou 1 rok.
Požadujeme: vzdělání SŠ/VŠ v oboru elektro; praxe s detektronickým vyhledáváním inženýrských sítí výhodou; nutné platné osvědčení k výkonu činností na elektrických zařízeních dle nařízení vlády č. 194/2022 min §6, ideálně §8 (revizní technik); zodpovědný přístup k plnění zadaných úkolů; počítačové dovednosti (CAD SW výhodou); ochotu ke služebním cestám v rámci ČR; schopnost samostatné i týmové práce; řidičský průkaz sk. B.
Náplň práce: náplní práce je vyhledávání podzemních vedení IS v terénu (silové kabely, datové a jiné kabely, veřejné osvětlení, plynovody, vodovody atd.); práce s nejnovějšími přístroji Radeton.
Nabízíme: platové podmínky až 35 tisíc Kč/měsíc dle zkušeností a plnění zadaných úkolů.
Nástup: ihned.
Bližší informace: jedná se o pracovní poměr na dobu určitou (1 rok).
Zaměstnanecké výhody: práce v přátelském kolektivu; flexibilní pracovní doba, možnost napracovat si hodiny; možnost studijního volna; 25 dní dovolené + 3 sick days k tomu; firemní telefon + PC; jazykové kurzy přímo na pracovišti; možnost dalšího sebevzdělávání a osobního rozvoje; možnost výjezdů na zakázky do zahraničí; příspěvek na stravování; nespočet firemních akcí.
V případě zájmu kontaktrujte zaměstnavatele e-mailem.

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.
minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:TKP geo s.r.o., IČ: 24134295
adresa pracoviště:Plánská 1854/6, České Budějovice, 37007, Česko
mzda (plat):25 000 Kč až 35 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP, DPČ, DPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:pružná pracovní doba
benefity:
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody: firemní telefon
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Kontakt