Mechatronik m/ž / Mechanici a opraváři elektronických přístrojů

Informace o nabídce práce:

Prvotní kontakt:
osobně: Škoda Auto, a.s.
tel.: 326 816 804,
e-mail: [email protected]

Náplň práce:
- Organizuje odborné činnosti při opravě SaZ, produkční a dopravní techniky lakoven základu, vrchního a přidružených vozů
- navrhuje, provádí a řídí generální opravy, rekonstrukce a inovace aplikační produkční a dopravní techniky
- provádí úpravy všech aplikačních, produkčních a dopravních zařízení včetně jejich přiléhajících komponentů
- provádí údržbu řídících systémů ve spolupráci s údržbo HW
- diagnostikuje závady pomoci programovacích přístrojů v programovacích jazycích
- na základě trvalých změn v SW a HW provádí změny v dokumentaci
- provádí konfigurace nových systémových řídích prvku
- požadujeme zkušenosti v automobilovém průmyslu
- požadujeme minimální střední odborné vzdělání s maturitou, technické zaměření

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:ŠKODA AUTO a.s., IČ: 00177041
adresa pracoviště:tř. Václava Klementa 869, Mladá Boleslav, 29301, Česko
mzda (plat):33 000 Kč až 55 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:třísměnný provoz
počet volných míst:5
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Bc. Jiří Nečesaný, kontaktní osoba
Telefonní číslo:326 816 804