Vážný/předák na Expedici (M/Ž) / Manipulační dělníci ve výrobě

Informace o nabídce práce:

Nástup dle dohody, možnost prodloužení pracovního poměru.
NÁPLŇ PRÁCE: příprava podkladů pro etiketování podle objednávek; organizace prací na etiketování; kompletace dodávek odběratelů podle objednávek; zadávání dat do informačního systému; kontrola kvality a kvantity výrobků; příjem masných výrobků od externích dodavatelů; manipulace ve skladě, nakládka na vozidlo; v případě potřeby zástup na pozici mistra a na kontrolní váze.
POŽADUJEME: minimálně střední vzdělání /učňovské/ - obor kuchař, řezník výhodou; znalost práce na PC, ochota učit se novým věcem; výborné organizační schopnosti; zvládání komunikace s lidmi; samostatnost, spolehlivost, důslednost; dobrá fyzická kondice a zdravotní způsobilost, schopnost zvládat psychickou zátěž; zodpovědný a aktivní přístup k práci.
NABÍZÍME: jistota stabilního zaměstnání na HPP ve společnosti s dlouholetou tradicí; odpovídající finanční ohodnocení; roční bonus; odměny za odpracované roky a životní jubilea; dlouhodobou spolupráci; zaměstnanecké balíčky, závodní stravování
příspěvky na penzijní připojištění, vnitropodniková telefonní síť, lázeňské pobyty, očkování proti chřipce, bezúročné půjčky, firemní akce atd.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky v době od 7 hod na čísle 571 855 275 nebo e-mailem
na adresu: [email protected] (zn. Předák expedice).

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Práce s PC
minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:MP Krásno, a.s., IČ: 25572890
adresa pracoviště:Hranická 430/34, Valašské Meziříčí - Krásno nad Bečvou, 75701, Česko
mzda (plat):32 000 Kč až 38 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:třísměnný provoz
datum konce pracovního poměru:11. 10. 2024

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Ing. Dagmar Klímková
Telefonní číslo:571 855 275