Dělník/ce ve výrobě (pouze pro OZP) - (kompletace výrobků, dřevovýroba) / Manipulační dělníci ve výrobě

NÁPLŇ PRÁCE: místo pouze pro OZP, jedná se o pozici dělníka na kompletaci (lehká práce, fyzicky nenáročná, možnost práce v sedě, jednoduchá kompletace výrobků), dále nabízíme také pozici dělníka ve dřevovýrobě (fyzicky nenáročná práce se dřevem)
NABÍZÍME: motivační finanční ohodnocení, v pracovní době jsou zajištěny dostatečné časové přestávky, které jsou pro odpočinek, možnost zkrácených úvazků 2 h, 4 h, 6 h denně, práce v nové rozvíjející se společnosti, náplň práce se snažíme přizpůsobit jakémukoliv zdravotnímu postižení, aby osoby se zdravotním postižením dostaly možnost uplatnit se na trhu práce. Přijďte se za námi podívat a my Vám ukážeme o jakou práci se jedná a společně se domluvíme, co byste ve výrobě zvládli.
KONTAKT: telefonicky (po-pá 7-13.30 h), e-mailem

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:LUCORP s.r.o., IČ: 04836669
adresa pracoviště:Kunčina - Nová Ves 41, 56924, Česko
mzda (plat):14 175 Kč
typ pracovního úvazku:VPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:3
datum nástupu:02. 05. 2024
vhodné pro:
  • osoby se zdravotním postižením (OZP)

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Ing. Lukáš Kolouch, jednatel
Telefonní číslo:731 488 882