VEDOUCÍ směny lisovny plastů / Manipulační dělníci ve výrobě

Kontaktní osoba Eva Hrubanová, DiS, tel. 731152542, e-mail: [email protected]. Po-Pá 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00

Náplň práce: práce na lisovně plastů, vedoucí směny, vedení kolektivu 5ti osob
Požadujeme: samostatnost, odpovědnost, zkušenost s vedením týmu a prací na lisovně plastů výhodou.
Nabízíme: volné víkendy a svátky, dotované stravování, docházkový bonus, odměna vedoucího, firemní akce, výhodný tel.tarif

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Nižší střední odborné

Co nabízíme?

zaměstnavatel:KP - KOPRO s.r.o., IČ: 25590120
adresa pracoviště:Průmyslová 3143/5, Prostějov, 79601, Česko
mzda (plat):24 000 Kč až 26 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:třísměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024
benefity:
  • Jiné výhody: dotované stravování, docházkový bonus, odměny, výhodný tel. tarif, firemní akce

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Eva Hrubanová DiS., personalistka
Telefonní číslo:731152542