Manipulační dělníci ve výrobě

Informace o nabídce práce:

OC

První kontakt:
Dufinec Gabriella, tel.: 773 073 008,
e-mail: [email protected].

Náplň práce:
Práce se strojem, nesložitá práce - vizuální kontrola zboží.

Požadavky:
Fyzická zdatnost, manuální zručnost, dobrý zdravotní stav - dobrý zrak, spolehlivost.

Nepřetržitý provoz - 12ti hodinové směny.

Zaměstnanecké výhody:
Možnost zajištění ubytování a dopravy na pracoviště a zpět.

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Jiné, manuální zručnost, spolehlivost
minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:LTD group, s.r.o., IČ: 09590927
adresa pracoviště:Prokopa Holého 780, Velký Osek, 28151, Česko
mzda (plat):20 000 Kč až 26 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:nepřetržitý provoz
benefity:
  • Ubytování
  • Jízdní výhody: doprava na pracoviště a zpět
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Gabriella Dufinec
Telefonní číslo:773 073 008